rodziceadopcyjni
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
rodziceadopcyjni

adopcja, adopcja ze wskazaniem, rodzice adopcyjni i inne zagadnienia dotyczace adopcji, to tez miejsce dla mam biologicznych nie tylko przed ale i po adopcji
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Czy jest to możliwe?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
kocie
-
-



Liczba postów : 2
Join date : 01/09/2008

Czy jest to możliwe? Empty
PisanieTemat: Czy jest to możliwe?   Czy jest to możliwe? Icon_minitimePon Wrz 01, 2008 2:38 pm

[i] Mam jedną zasadniczą prośbę:
For o adopcji było wiele,może aż za dużo, jak słusznie ktoś zauważył wiele z nich już nie istnieje. Dlaczego? Przez kłamstwo. Wiem,że droga internetową, komputerową nie jesteśmy w stanie sprawdzić kłamstwa,fałszu czy podstępu.ALe może wspólnymi siłami się to uda. Nie wiem kto założył to forum, nic Ta osoba nie napisała o sobie. Jakie były powody założenia? Czy to ciekawość, zaangażowanie w rozległy problem adopcji z racji chęci adoptowania, czy z pobudek zawodowych, czy może ktoś rozważa oddanie jeszcze nienarodzonego dziecka?
Skąd takie wnioski, ano z tych innych for których już nie ma,albo które zostały przemianowane. Dlatego mało osób tu jeszcze pisze, bo jesteśmy przerażeni tym co miało miejsce całkiem niedawno. Nie róbmy z poszukiwania dziecka tylko forum ogłoszeniowego,gdzie będą tylko rodzice, przyszli. Co zrobić aby o tym forum dowiedziały się rodziny i mamy rozważające oddanie dziecka? Jest ich coraz mniej-bo się boją.
Przejżałam poprzednie forum, nie wiem dlaczego znikło,ale mam nadzieję,że z miesiąc będziemy tu żywo dyskutować.
Tego sobie i adminowi życzę Smile
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 32
Join date : 26/03/2008
Age : 39

Czy jest to możliwe? Empty
PisanieTemat: Czy jest to mozliwe?   Czy jest to możliwe? Icon_minitimeWto Wrz 02, 2008 2:41 am

Kocie, nam tez zalezy na tym by nasze forum bylo inne od tych, ktore do tej pory powstaly. Nie bedziemy tolerowac tu oszustow grajacych na uczuciach zarowno rodzicow chcacych adoptowac dziecko jak i rodzicow biologicznych. Jesli o ktoryms z uzytkownikow dotra do nas informacje o naduzyciach, zostanie on natychmiast usuniety z forum.
Faktem jest, ze nasze poprzednie forum zostalo zlikwidowane. Nastapilo to po tym jak webmaster strony fora.pl wykasowal czesc znajdujacych sie tam postow. Nie chcemy by ktos inny decydowal za nas, co ma sie tu znajdowac. O tym bedzie decydowac Administrator i wszyscy uzytkownicy. Mamy wiec nadzieje, ze w to forum nikt nie bedzie juz ingerowal. Wszelkie zmiany i propozycje maga byc umieszczane w 'Czego oczekujesz' a my sie z nimi wszystkimi zapoznamy i to co bedzie warte uwagi, znajdzie sie na forum.
Po rozmowach z rodzicami, ktorzy adoptowali dzieci, poszukujacymi jak i mamami, ktore oddaly swoje dziecko do adopcji tez zauwazylam, ze wiele osob sie boi. Boi sie cierpienia, tego, ze zostana oszukani jaki i nagonki, ktora rozpetala sie w mediach. Nie dajmy sie jednak zastraszyc i nie pozwolmy na to by adopcja ze wskazaniem zostala 'zepchnieta na margines' i by stala sie powodem do wstydu. Nadal mamy prawo wyboru i to od nas zalezy jak ta forma adopcji bedzie odbierana przez innych.
O stworzeniu strony dotyczacej adopcji oraz forum pomyslalam wraz ze znajomymi zaraz po tym, jak lepiej poznalam ten temat. Jest on bardzo ciekawy i jak wiele osob zdazylo zauwazyc, potrzebny. Fakt, ze wiele for zostalo zlikwidowanych, zmotywowalo nas do dzialania. Dlatego nadal bedziemy sie tym zajmowac. Bedziemy za was wszystkich trzymac kciuki i jesli komus nasze forum pomoze, bedzimy szczesliwi. Bedziemy wdzieczni za informacje od tych ktorym dzieki nam sie udalo. Powodzenia!!!
Powrót do góry Go down
https://rodziceadopcyjni.forumpolish.com
 
Czy jest to możliwe?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
rodziceadopcyjni :: Informacje administratora :: Czego oczekujecie-
Skocz do: