rodziceadopcyjni
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
rodziceadopcyjni

adopcja, adopcja ze wskazaniem, rodzice adopcyjni i inne zagadnienia dotyczace adopcji, to tez miejsce dla mam biologicznych nie tylko przed ale i po adopcji
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mam problem

Go down 
AutorWiadomość
Beata 42




Liczba postów : 1
Join date : 01/12/2011

Mam problem Empty
PisanieTemat: Mam problem   Mam problem Icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 2:05 pm

Jestem biologiczna mam dziewczynki, ktora w pazdzierniku skonczyla 14 lat. Od dwoch i pol roku moj maz, ktory nie jest biologicznym tata dziewczynki stara sie o jej przysposobienie. Nasza sytuacja jest skomplikowana, poniewaz nie mieszkamy w Polsce, a w Wielkiej Brytanii, a w dodatku moj maz jest Francuzem. Mieszkamy wszyscy razem z trzyletnim chlopcem, ktory jest dzieckim moim i mojego meza. Polsi Sad Rodzinny kompletuje dokumenty z tzrech krajow i w chwili, gdy wydaje nam sie, ze sprawa o przysposobienie powinna sie zakonczyc, okazuje sie, ze jeszcze dodatkowo nalezy przedstawic kolejne dokumenty. Ostatnim ciosem bylo skierowanie do nas pisma, ze nasza sprawa nie nadaje sie do sadu rodzinnego, ale bedzie rozpatrywana przez Osrodek Adopcji Miedzynarodowej. Niezaleznie od trudnosci - nie mamy zamiaru zrezygnowac z postepowania adopcyjnego, jestesmy od wielu lat rodzina i papier nie zmieni naszego wzajemnego stosunku. Boli mnie jednak, ze to trwa tak dlugo i ze nikt nie stara sie nas wysluchac.
Powrót do góry Go down
 
Mam problem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
rodziceadopcyjni :: Adopcja :: Mam problem-
Skocz do: