rodziceadopcyjni
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
rodziceadopcyjni

adopcja, adopcja ze wskazaniem, rodzice adopcyjni i inne zagadnienia dotyczace adopcji, to tez miejsce dla mam biologicznych nie tylko przed ale i po adopcji
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zanim wyrazisz swoj sprzeciw, przeczytaj..

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 32
Join date : 26/03/2008
Age : 39

Zanim wyrazisz swoj sprzeciw, przeczytaj.. Empty
PisanieTemat: Zanim wyrazisz swoj sprzeciw, przeczytaj..   Zanim wyrazisz swoj sprzeciw, przeczytaj.. Icon_minitimeSro Mar 26, 2008 5:22 pm

Jestes przeciwny/przeciwna szukaniu rodzicow dla dzieci w internecie odwiedz ponizsza strone. Moze to przekona cie do slusznosci takiego dzialania.
http://katowice.naszemiasto.pl/wydarzenia/780903.html Exclamation
Powrót do góry Go down
https://rodziceadopcyjni.forumpolish.com
miami




Liczba postów : 2
Join date : 07/08/2008

Zanim wyrazisz swoj sprzeciw, przeczytaj.. Empty
PisanieTemat: Re: Zanim wyrazisz swoj sprzeciw, przeczytaj..   Zanim wyrazisz swoj sprzeciw, przeczytaj.. Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 2:32 am

NIESTETY NIE ZNALAZłAM NIC W ARTYKULE NA TEMAT ADOPCJI ZE WSKAZANIEM.SYTUACJA DOTYCZY SZUKANIA RODZICóW DLA DZIECI PRZEBYWAJąCYCH W PLACóWKACH ALBO W RODZINACH ZAST.
MYśLę żE PRZYTOCZENIE TEGO ARTYKUłU NIE BYłO ADEKWATNE DO TEGO FORUM.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 32
Join date : 26/03/2008
Age : 39

Zanim wyrazisz swoj sprzeciw, przeczytaj.. Empty
PisanieTemat: Artykul   Zanim wyrazisz swoj sprzeciw, przeczytaj.. Icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 3:06 am

miami napisał:
NIESTETY NIE ZNALAZłAM NIC W ARTYKULE NA TEMAT ADOPCJI ZE WSKAZANIEM.SYTUACJA DOTYCZY SZUKANIA RODZICóW DLA DZIECI PRZEBYWAJąCYCH W PLACóWKACH ALBO W RODZINACH ZAST.
MYśLę żE PRZYTOCZENIE TEGO ARTYKUłU NIE BYłO ADEKWATNE DO TEGO FORUM.
Droga miami!
Nieuwaznie przeczytalas to co napisalam. W mojej wypowiedzi nie ma nic o adopcji ze wskazaniem. Nasz strona i forum jest poswiecona ogolnie adopcji, co mozesz przeczytac pod nazwa naszego forum. Dlatego zanim napiszesz cos duzymi literami, dobrze sie zastanow.
Powrót do góry Go down
https://rodziceadopcyjni.forumpolish.com
miami




Liczba postów : 2
Join date : 07/08/2008

Zanim wyrazisz swoj sprzeciw, przeczytaj.. Empty
PisanieTemat: Re: Zanim wyrazisz swoj sprzeciw, przeczytaj..   Zanim wyrazisz swoj sprzeciw, przeczytaj.. Icon_minitimeSob Sie 09, 2008 1:07 am

o ile dobrze widzę temat postu-bo do niego się odnosze- "coś dla przeciwników adopcji ze wskazaniem i adopcji przez internet" wię moją uwagę podtrzymuję jako słuszną Adminie.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 32
Join date : 26/03/2008
Age : 39

Zanim wyrazisz swoj sprzeciw, przeczytaj.. Empty
PisanieTemat: Cos dla przeciwnikow....   Zanim wyrazisz swoj sprzeciw, przeczytaj.. Icon_minitimeSob Sie 09, 2008 2:04 pm

Cytat :
Jestes przeciwny/przeciwna szukaniu rodzicow dla
dzieci w internecie odwiedz ponizsza strone. Moze to przekona cie do
slusznosci takiego dzialania.
To moja wypowiedz i nie ma w niej nic o adopcji ze wskazaniem. W nazwie forum jest:
Cytat :
adopcja, adopcja ze wskazaniem, rodzice adopcyjni i inne zagadnienia dotyczace adopcji
. Ten watek jest zatytuowany
Cytat :
Cos dla przeciwnikow adopcji ze wskazaniem i adopcji przez internet
a to oznacza, ze osoby, ktore maja cos do przekazania osobom przeciwnym tego rodzaju adopcja tu moga umiwszczac swoje wypowiedzi itp. Dlatego twoja wypowiedz jest chybiona.
Powrót do góry Go down
https://rodziceadopcyjni.forumpolish.com
Sponsored content





Zanim wyrazisz swoj sprzeciw, przeczytaj.. Empty
PisanieTemat: Re: Zanim wyrazisz swoj sprzeciw, przeczytaj..   Zanim wyrazisz swoj sprzeciw, przeczytaj.. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zanim wyrazisz swoj sprzeciw, przeczytaj..
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
rodziceadopcyjni :: Adopcja :: Cos dla przeciwnikow adopcji ze wskazaniem i adopcji przez internet-
Skocz do: